• VODA
  • články Živá Voda?

Čo je živá voda

Živá voda

Živá voda k vám prišla z Švajčiarskych Álp priamo do vašich domácností. Staré alpské príslovie hovorí: aby voda bola živá, musí pretiecť aspoň cez 7 kameňov – vtedy dostane tú správnu molekulárnu štruktúru, je doplnená o minerálne látky, stopové prvky, obohatená kyslíkom a naberie živú energiu. Zrazu vyžaruje úplne ináč ako voda priamo nabratá z vodovodného kohútika.

čítaj ďalej o tom čo je živá voda ...

Prečo piť živú vodu?

Prečo živú vodu?

Vodu potrebujeme pravidelne v dostatočnom množstve, aby náš organizmus bol riadne prečisťovaný a nebol dehydrovaný. Živá voda dodáva telu potrebné minerály, stopové prvky a aktivuje všetky funkcie nášho tela. Podporuje trávenie a látkovú výmenu, dodáva pokožke minerály a stopové prvky. Hovoríme o takzvanej ŽIVEJ VODE, alebo o mladom horskom prameni.

čítaj ďalej o tom prečo piť živú vodu ...

História živej vody

História živej vody

Už prastaré kultúry, ako starí Gréci či Rimania, poznali tajomstvo kameňa, minerálu v rôznom spojení s vodou, ako napríklad využívanie liečivých kameňov, ich čistenie a nabíjanie slnečnou energiou, s pomocou vlnenia, rezonancie týchto liečivých kameňov pomáhali ľuďom. Z každého kameňa vychádza energia, ktorá energetizuje vodu.

čítaj ďalej o histórii živej vody ...

Pocit pri pití živej vody

Pocit pri pití živej vody

Zariadenie na výrobu živej vody je malým kúskom prírody, ktorá prišla práve do vašej domácnosti. Blahodárne účinky živej vody na ľudský organizmus sú už dávno známe, už prastaré kultúry poznali tajomstvo kameňov a živej vody. Budete milo prekvapení, ako sa zjemnila a zdokonalila chuť vody preliatej cez kamene. Prečo myslíte, že voda z horského potoka a zo studničky pod lesom chutí tak nádherne. Zem, príroda a kamene ju oživili pri jej ceste cez rôzne zákruty a skackanie po kameňoch.

čítaj ďalej o pocite pri pití živej vody ...